Kolegijos taryba

Kolegijos taryba yra kolegijos visuomeninės priežiūros ir globos institucija. Kolegijos tarybą sudaro 11 narių: VIKO direktorius, dėstytojai, dekanai, verslo ir politikos atstovai bei Studentų atstovybės narys.

Tarybos atlieka šias pagrindines funkcijas: rengia išvadas dėl kolegijos plėtros perspektyvinio plano, teikia siūlymus dėl studijų, mokslo tyrimų ir jo plėtros programų, taip pat dėl kolegijos struktūros pakeitimų, reikalingų toms programoms įgyvendinti, rūpinasi paramos teikimu kolegijai.

Kolegijos taryboje studentus atstovauja VIKO SA prezidentė Indrė Šareikaitė.

Akademinė taryba

Akademinė taryba yra aukščiausioji kolegijos akademinės savivaldos institucija. Įsigalioję jos nutarimai privalomi visiems kolegijos dėstytojams, kitiems darbuotojams ir studentams.

lss Lietuvos Studentų Sąjunga (LSS)

Lietuvos studentų sąjunga deleguoja savo atstovus veikti su aukštuoju mokslu susijusiose institucijose, komisijose, darbo grupėse ir kitose struktūrose.

Lietuvos studentų sąjungos įkūrimas siejamas su 1989 m. balandžio 7-8 dienomis Vilniaus universitete vykusiu Lietuvos studentų forumu, kuriame dalyvavo beveik visų šalies aukštųjų mokyklų atstovai. Nutarta laikinai įkurti Lietuvos studentų Koordinacinę tarybą, kuriai pavesta organizuoti Lietuvos studentų asociacijos kūrimo darbą bei rūpintis neatidėliotinais studentų reikalais. 1991 metų rugsėjį, oficialiai įsteigta Lietuvos studentų sąjunga pakeitė Lietuvos studentų Koordinacinę Tarybą.

2013 m. balandžio 6 d. LSS rinkimų ir ataskaitos teikimo konferencijoje studentų sąjungos prezidentu tapo Paulius Baltokas. Delegatai nubalsavo, kad į Lietuvos studentų sąjungą būtų priimta Vilniaus kolegijos studentų atstovybė.

vjosas Vilniaus jaunimo organizacijų sąjunga „Apskritasis stalas“ (VJOSAS)

Vilniaus jaunimo organizacijų sąjunga „Apskritas stalas“ (VJOSAS) yra jaunimo organizacijų, registruotų Vilniaus miesto savivaldybėje, sąjunga. Šiuo metu organizacijos narėmis yra daugiau nei 40 didžiausių ir stipriausių Vilniaus miesto jaunimo organizacijų. Pagrindinis VJOSAS tikslas – visų Vilniaus miesto mastu veikiančių organizacijų atstovavimas miesto savivaldybės institucijose.

VIKO SA yra Vilniaus jaunimo organizacijų sąjungos narė.

August 2019
MTWTFSS
    1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
« Jul   Sep »