Savanoriškas darbas VJOSAS biure: nepraleisk šitos galimybės!

Vilniaus jaunimo organizacijų sąjunga „Apskritas stalas“ (VJOSAS) kviečia jaunus, iniciatyvius, ieškančius naujos patirties bei norinčius tobulėti žmones prisijungti prie VJOSAS biuro komandos.

VJOSAS – tai puiki vieta, norint produktyviau įsitraukti į Lietuvoje vykdomą jaunimo politiką, savanoriškai dirbti ne tik Vilniaus, bet ir Lietuvos jaunimo labui. Mūsų tikslas jungti jaunimo organizacijas, jas stiprinti, palengvinti projektų įgyvendinimą ir užtikrinti jaunimo organizacijų interesų atstovavimą vietos institucijose.

Šiuo metu VJOSAS biuras ieško savanorių šioms pareigoms:

Jaunimo inkubatoriaus koordinatorius. Jaunimo inkubatorius yra Vilniaus jaunimo organizacijų sąjungos „Apskritas stalas“ ir Vilniaus miesto savivaldybės bendradarbiavimo projektas. Šio projekto tikslas – skatinti Vilniaus miesto jaunimo užimtumą ir verslumą bei jaunimo organizacijų kokybišką veiklą Vilniaus mieste. Vienas svarbiausių inkubatoriaus tikslų – teikti tiesioginę paramą ir konsultacijas jaunimo NVO ar jas įkurti norinčioms jaunimo grupėms. Jeigu susidomėjai šiomis pareigomis, Tau tektų bendrauti su Jaunimo inkubatoriumi besidominčiomis organizacijomis, teikti joms konsultacijas bei spręsti kitus, su Jaunimo inkubatoriaus veikla susijusius, klausimus.

Marketingo koordinatorius. Vilniaus jaunimo organizacijų sąjunga „Apskritas stalas“ siekdama įtraukti jaunimą į visuomeninę veiklą ir suteikti savirealizacijos galimybę siekia kokybiškai plėtoti savo veiklą bei užmegzti kuo daugiau naudingų ryšių. Jeigu Tu su tuo sutinki ir manai, kad galėtum nuolatos ieškoti bendradarbiavimo, finansų pritraukimo ar kitų pasiūlymų, labai laukiame Tavęs VJOSAS biure.

VJOSAS organizacijų-narių koordinatorius. Vilniaus jaunimo organizacijų sąjunga „Apskritas stalas“ vienija daugiau nei 30 didžiausių ir stipriausių Vilniaus miesto jaunimo organizacijų ir puoselėja norą su jomis palaikyti nuolatinį ryšį, žinoti, kas vyksta organizacijų-narių viduje bei girdėti, kokių poreikių organizacijos-narės turi VJOSAS atžvilgiu. Tad jeigu Tave domina tokio pobūdžio darbas, laukiame Tavo laiško.

Projektų vadovas. Kasmet Vilniaus jaunimo organizacijų sąjungai „Apskritas stalas“ atsiranda galimybė dalyvauti įvairių fondų ir institucijų skelbiamuose konkursuose finansavimui gauti. Ieškome Projektų vadovo, kuris/kuri gebėtų rašyti ir administruoti su jaunimo politika ir jaunimo įgalinimu susijusius projektus, ir taip padėtų mūsų organizacijai sėkmingai ir toliau gauti finansavimą iš skirtingų nacionalinų ir tarptautinių šaltinių. Jei patirties neturi, tai bus ta vieta, kur per trumpiausią laiką įgysi jos daugiausiai.

SVARBU: visos pareigybės pagrįstos savanoriška veikla, tačiau, parodžius gerus rezultatus, bus svarstoma galimybė skirti atlyginimą.

Tad jeigu nori prisidėti prie jaunimo politikos ir, tikimės, VJOSAS biuras yra ta vieta, kurioj norėtum tai daryti – parašyk mums!

CV ir trumpą motyvacinį laišką siųsk el. paštu ugne@vjosas.lt

August 2019
MTWTFSS
    1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
« Jul   Sep »