VIKO studentai – trečiosios vietos ,,Danske Bank maratono” laimėtojai

Šių metų rugsėjo 14-tą dieną vyko Danske Banko maratonas „Studentų bėgimas“, kuriame Vilniaus kolegijos studentai užėmė trečiąją vietą. Reikėjo įveikti 4,2km trasą, kurią prabėgo net apie 60 mūsų bendruomenės studentų. Pakalbinome vieną iš dalyvių, Verslo vadybos fakulteto trečiakursį Artūrą Ostrovskį. Jis mielai pasidalino įspūdžiais.

– Sveiki, Artūrai. Pirmiausia, noriu pasveikinti Jus ir Vilniaus kolegijos studentus su trečiąja vieta Danske Bank maratone ,,Studento bėgimas‘‘. Kaip jaučiates? Esate patenkintas rezultatu?

– Laba diena, ačiū, esu labai laimingas ir patenkintas, ypatingai dėl to, kad pergalė buvo laimėta bendrom jegom.

– Ar rezultatas Jums asmeniškai buvo svarbus, ar labiau vadovavotes moto -,,svarbu dalyvauti, o ne laimėti‘‘?

– Ko gero, kaip ir daugumai, man norėjosi parodyti kaip įmanoma geresnį rezultata, tačiau sportavau labai senai, tad nesitikejau pasiekti gero rezultato.  Svarbiausia užduotis šio marotono eigoje man buvo finišuoti. Dalyvavimas man svarbiau, ypač kai pamačiau, kiek greta manęs Vilniaus kolegijos studentų.

– Ar Jums 4,2 km trasa pasirodė sudėtinga? Kaip manote, reikalingas specialus pasiruošimas norint įveikti šią distanciją?

– Man ji tikrai nebuvo lengva, taciau be jokio pasiruošimo aš ją įveikiau, tad galiu drąsiai teigti, kad speciailiai ruoštis nebūtina, nors jei būčiau šiek tiek pasiruošęs, galbut atbėgčiau greičiau.

– Dalyvių skaičius šiaip metais iš tiesų įspūdingas. Kokie veiksniai lėmė tokį didelį pasisekimą?

– Tikrai taip, kiekis iš tikrųjų buvo didelis, kas be galo džiugina. Aš manau, kad tai įvyko dėka aktyvių žmonių, kurie paragino pažįstamus dalyvauti. Buvau maloniai nustebintas,  kai ėjome ant apdovanojimų pakilos ir zmonės, atskiros studentų grupeles,  pradejo rinktis iš visų pusių. Labai džiugu, kad studentai renkasi atstovauti kolegiją savarankiskai.

– Galbūt esate dalyavavęs panašaus pobūdžio renginiuose?

– Ne, tokio masto renginiose dalyvauti neteko, tačiau po tokios sėkmės aš tikrai juose dalyvausiu ateityje, kad Kolegija būtų ne trečia, o pirma!

– Ką norite palinkėti kitiems studentams?

– Noriu palinketi visiem pajausti tą laimę, kurią pajutau aš, kai gavau garbę laikyti savo rankose pergalės taurę. Visus raginu visom jegom kelti kolegijos prestižą per tokius renginius.

– Ačiū,  Artūrai , už trumpą interviu! Linkime Jums sėkmės ateityje!

Už trečiosios vietos laimėjimą Vilniaus kolegijos studentai gavo taurę bei stalo futbolą. Nuoširdžiai sveikiname bei linkime taip pat aktyviai dalyvauti, sėkmingai atstovaujant kolegijos vardą.

January 2019
MTWTFSS
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31    
« Dec   Feb »