EIF SA ATASKAITINĖ – RINKIMINĖ KONFERENCIJA 2015

Šių metų, spalio 2d., Vilniaus kolegijos Elektronikos ir informatikos fakultete, vyko Studentų atstovybės ataskaitinė – rinkiminė konferencija, kurios metu buvo aptarti kadenciją baigusios studentų atstovybės atlikti darbai bei išrinkti naujieji EIF SA nariai. Konferencijoje pirmininkavo VIKO SA prezidentė Renata Lapėnienė, konferencijos administratorė – Austė Žibaitytė.

Pirmiausia, buvo pristatyta ir patvirtinta darbotvarkė, išrinkta balsų skaičiavimo komisija. Ilgai netrukus, 2014/2015 EIF SA pirmininkės Austės Žibaitytė pristatė veiklos ataskaitą . Po sėkmingo ataskaitos pristatymų, prasidėjo kandidatų prisistatymai, kurių metu jie turėjo: papasakoti apie save, pateikti savo idėjas, vizijas, atsakyti į grupių seniūnų, konferencijos svečių klausimus.  Taip pat, konferencijoje svečiams ir dalyviams buvo galima pasisakyti už ir prieš kandidatus.

Naujuoju EIF SA pirmininku išrinktas Donatas Prialgauskas, pirmininko dešinioji ranka, vicepirmininkas – Deividas Zmejauskas. Studentų atstovybėje atsirado ir daugiau naujų veidų – susipažinkite su naująja EIF Studentų atstovybe:

Donatas Prialgauskas – Pirmininkas
Deividas Zmejauskas – Vicepirmininkas
Austėja Sirijatavičiūtė – Ryšių su visuomene koordinatorė
Gediminas Urbonas – Rinkodaros koordinatorius
Monika Indriūnaitė – Laisvalaikio koordinatorė
Žygimantas Žilevičius – Socialinių ir akademinių reikalų koordinatorius
Guoda Petkevičiutė – Administratorė

Džiugu, kad šiais metais turime net 7 laisvuosius narius:
Miglė Reinytė, Vytautas Bindokas, Paulius Puzanovas, Edgaras Strogonovas, Jolanta Baliutavičiūtė, Gerda Grybaitė, Austė Žibaitytė. Visi jie yra įtraukti į EIF SA, kaip lygiaverčiai nariai.

Linkime sėkmės!

April 2019
MTWTFSS
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30      
« Mar   May »