VIKO EIF SA ataskaitinė-rinkiminė konferencija

Šių metų spalio 2 dieną Vilniaus kolegijos Elektronikos ir Informatikos fakultete vyko Vilniaus kolegijos Elektronikos ir Informatikos fakulteto Studentų atstovybės ataskaitinė – rinkiminė konferencija. Susitikimo metu buvo peržvelgta, aptarta bei patvirtinta 2013 – 2014 metų studentų atstovybės darbo ataskaita. Tuomet, po veiklos ataskaitos pristatymo, prasidėjo rinkimai į naująją Studentų atstovybę, kuriems pirmininkavo Vilniaus kolegijos studentų atstovybės prezidentas Ričardas Rimkus.

Rinkimai vyko sklandžiai, dažniausiai į vieną poziciją buvo tik po vieną kandidatą, tik dėl laisvalaikio koordinatoriaus pareigų buvo pakankamai įtempta kova: varžėsi trys kandidatai. Rinkimų metu kiekvienas kandidatas turėjo prisistatyti, parodyti savo motyvaciją, išsakyti gebėjimus bei turimas kompetencijas, sukauptą patirtį. Po kiekvieno kandidato prisistatymo jam būdavo užduodami klausimai ir išklausomi pasisakymai tų, kurie turėjo teisę balsuoti. Keldami turimus mandatus, grupių seniūnai išrinko naująją Studentų atstovybę – užimtos visos pareigos.

Elektronikos ir Informatikos fakulteto naujoji Studentų atstovybė iš dalies skiriasi nuo buvusiosios. Austė Žibaitytė iš laisvalaikio koordinatorės perrinkta į pirmininkės pareigas, Miglė Reinytė išsaugojo savo socialinių ir akademinių reikalų koordinatorės pareigas, o Laura Purvytė užėmė laisvalaikio koordinatorės pareigas. Taip pat susidarė pakankamai didelis laisvųjų narių skaičius.

Linkime naujai išrinktai EIF SA kuo sparčiau tobulėti bei sėkmingai atstovauti studentus!

Naujoji komanda:

Pirmininkė – Austė Žibaitytė

Vicepirmininkas – Rokas Urba

Socialinių ir akademinių reikalų koordinatorė – Miglė Reinytė

Administratorė – Ieva Nastulevičiūtė

Laisvalaikio koordinatorė – Laura Purvytė

Ryšių su visuomene koordinatorius – Arnoldas Jurtautas

LSP koordinatorius – Donatas Andrijauskas

Rinkodaros koordinatorius – Vytautas Bindokas

April 2019
MTWTFSS
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30      
« Mar   May »