EKF socialinis vakaras ,,Svečiuose pas Adamsus”

Šių metų lapkričio 5 d. vyko Vilniaus kolegijos Ekonomikos fakulteto socialinis vakaras „Svečiuose pas Adamsus“. Tamsų trečiadienio vakarą visi drąsiausi ir aktyvūs studentai rinkosi ,,Adamsų‘‘ namuose. Svečius pasitiko tik žvakių šviesa apšviesti laiptai bei paslaptingas nežinomybės jausmas.

Renginys prasidėjo Mirtišės ir Gomeso šokiu, kurį galima apibūdinti kaip aistros ir užsidegimo proveržį. Pasibaigus pasirodymui bei nukritus keletui rožių žiedų, vedėjai pasveikino atvykusiuosius ir greit pasišalino pašerti augintinio, savo vietoje palikdami vaikus – Pūgžlį ir Trečiadienę. Vaikai, laukdami tėvų, svečius įtraukė į smagius žaidimus, netilo juokas ir klyksmai, kas buvo visiška vakaro katastrofa, na, klyksmai buvo pakenčiami. Gryžus tėvams prasidėjo vakaro kulminacija. Eilinis Vilniaus miesto nusikaltėlis labai nesėkmingai pasirinko savo taikinį ir įsilaužė ne į bejėgės šeimos, o šiurpiųjų ,,Adamsų‘‘ būstą. Įvedus besispardantį kalinį prasidėjo paskutinis žaidimas, kurio tikslas – išsiaiškinti kokį nusikaltimą atliko šis banditas prieš jį sučiumpant! Svečiai galėjo apžiūrėti naudotus įrankius, tarp kurių buvo pora pistoletų, kulka, taurė, sutepta raudonu lūpdažiu, kruvinas peilis bei nežinomas telefono numeris.

Išrinkus patį originaliausią ir išsamiausią pasakojimą jo autoriai buvo apdovanoti saldžiu prizu! Besibaigiant vakarui svečiai buvo pakviesti pasistiprinti arbata bei sausainiais su pyragu.

Visa ,,Adamsų šeima‘‘ Jums linki didžiausių kančių bei siaubingų vakarų, dėkoja visiems susirinkusiems ir lauks Jūsų kitąmet! Galbūt kitas kartas bus didesnė agonija nei šis…

May 2019
MTWTFSS
   1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31   
« Apr   Jun »