,,Ekonomistų savaitė 2014”

2014 metų lapkričio 24 – 28 dienomis Vilniaus kolegijos Ekonomikos fakultete vyko vienas didžiausių ir geranoriškiausių renginių „SAY YES – Ypatingoji Ekonomistų savaitė“! Visą savaitę fakultete vyko įvairiausi užsiėmimai ir užduotys, kaip simuliacinis žaidimas, prekyba bei protmūšis. Minėtas užduotis atliko kiekvienos studijų programos atstovai.

Renginys pradėtas unikaliais komandų prisistatymais ir linksmais šūkiais be vargo išblaškančiais net ir niūriausią pirmadieninę nuotaiką. Lydimi savo originaliais pavadinimais, talismanais bei šūkiais, studentai atidarė tradicija tapusį kasmetinį renginį.

Antrąją dieną studentai dalyvavo verslo simuliacijos žaidime, kurio metu turėjo galimybę tapti verslininkais ir, taikydami teorines bei praktines vadovavimo, derybų ir skaičiavimo žinias, siekti uždirbti didžiausią pelną.

Trečiadienį buvo išbandytas studentų gebėjimas prekiauti. Skirtingų studijų programų atstovai burtų keliu išsirinko vieną iš Vilniaus kolegijos fakultetų ir privalėjo savo įtaigos bei manipuliacijos galiomis parduoti arbatą ir kitas vaišes, kurias pasigamino patys. Nors manipuliacija ir prieštarauja kolegijos įstatams – tai daroma vardan gero tikslo! Visos surinktos lėšos skirtos Alytaus apskrities sutrikusio vystymosi kūdikių namams.

Studentų laisvadienį – ketvirtadienį mūsų atstovai nesiilsėjo, o susikaupę ir įtempę visus savo smegenų vingius stengėsi nugalėti naujoje užduotyje – protmūšyje! Studentų grupelėms buvo pateikiami klausimai sudaryti iš tokių temų kaip logika, muzika, vaizdai ir teorija. Originalus mąstymas, sumanumas ir pastabumas tapo šio žaidimo „kozeriais“.

Paskutinį rudens darbadienį studentus savo apsilankymu pagerbė žinomas finansininkas ir SEB banko prezidento patarėjas Gitanas Nausėda. Išklausius seminarą apie Lietuvos ekonomikos aktualijas, mūsų garbingoji komisija, pagal atliktas užduotis, žaidimų rezultatus bei surinktus pinigus labdarai, išrinko „Ekonomistų savaitės“ komandą – nugalėtoją. Šiemet šį titulą pasiglemžė Investicijų ir Draudimo studijų programos studentai. Sveikiname Investicijų ir Draudimo atstovus!

Per šią trumpą savaitę buvo parduoti 268 sausainiai, 122 pyragėliai, 102 vaflinės širdutės, 1596 tūkst. litrų arbatos, įvykdyta begalės užduočių, patirta daug neišdildomų įspūdžių bei suaukota daugiau nei 2000 Lt.! VIKO EKF SA nuoširdžiai dėkoja visų fakultetų studentams bei dalyviams, visa tai įmanoma tik Jūsų dėka! Didžiausias AČIŪ ir iki susitikimo.

May 2019
MTWTFSS
   1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31   
« Apr   Jun »