Valentino dienos karaokė vakaras „Dainuok su meile“

Vasaris – meilės mėnuo. Būtent šį mėnesį pasaulis švenčia Valentino dieną. Valentino diena yra ypatinga ne tik tiems kas turi antrąją pusę ar įsimylėjėliams, šią dieną gali paminėti kiekvienas, nes tai yra labai teigiama ir graži šventė.

Vilniaus kolegijos Ekonomikos, Elektronikos ir informatikos bei Pedagogikos fakultetų studentų atstovybės dar neprasidėjus Valentino dienos savaitei, visus kvietė į Valentino dienai skirtą renginį. Vasario 8 dieną, geros muzikos klube, Brodvėjus pub‘as, įvyko Vilniaus kolegijos organizuojamas Valentino dienos karaokė vakaras „Dainuok su meile“. Vakaras prasidėjo karaokė konkursu, kurio pagrindinis prizas dvigubas pakvietimas į ekskursiją „Vaiduokliška naktis“. Tam, kad konkursas vyktų sklandžiai ir konkurso dalyviai būtų teisingai vertinami, buvo surinkta išskirtinė vertinimo komisija. Komisijos nariai: muzikos pedagogas Laurynas Sičiūnas, taip pat įrašų kompanijos „8 kambarys“ muzikos prodiuseris, garso režisierius ir atlikėjas Kasparas Barisas – Niko bei Elektronikos ir informatikos fakulteto studentų atstovybės pirmininkas Tomas Davlijevas. Karaokė konkurse dalyvavo nemažai dainingų žmonių, ne visiems sekėsi taip gerai kaip kitiems, bet viso konkurso metu vyravo gera, šypsenų ir juoko kupina nuotaika. Pasibaigus konkursui, vertinimo komisija iš visų dalyvavusiųjų išrinko tris geriausiai pasirodžiusius ir skyrė jiems prizines vietas. Pirmosios vietos nugalėta, nuostabaus balso savininkė Jovita Gudvelytė. Antroji vieta atiteko, moteriškam duetui Brigitai ir Monikai, o trečiojoje vietoje liko vyrai Aurimas ir Airidas.

Pasibaigus konkursui padėkos žodį tarė ir toliau visus dainuoti ir linksmintis kvietė Elektronikos ir informatikos fakulteto studentų atstovybės pirmininkas Tomas Davlijevas. Tęsiantis vakarui, atsirado vis daugiau drąsuolių, kurie pademonstravo savo dainavimo sugebėjimus. Palaikymo sulaukė kiekvienas, visi kartu šoko, dainavo ir smagiai leido laiką. Labai džiugu, jog šis renginys sujungė visus žmones kartu į vieną didelį būrį.

Už galimybę organizuoti Valentino dienai skirtą karaokė vakarą dėkojame gero garso klubui, Brodvėjaus pub‘as ir sakome didelį ačiū visai klubo komandai. Už mūsų nugalėtojams suteiktus prizus dėkojame pramogų agentūrai „Vaiduokliai“ Viso vakaro žavingas akimirkas užfiksavo talentingas fotografas Audrius Dzimidavičius, dėkojame jam už profesionales nuotraukas. Labai didelį ačiū sakome mūsų vertinimo komisijos svečiams Laurynui Sičiūnui ir Kasparui Barisui – Niko. Už papuošimus ir šventinę atmosferą dėkojame „Balionai jūsų šventėms“. Norime padėkoti ir tiems, kurie buvo kartu, linksminosi, bendravo,  šoko, dainavo ir palaikė gerą nuotaiką viso vakaro metu.

VIKO EKF SA

May 2019
MTWTFSS
   1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31   
« Apr   Jun »