MTF SA ataskaitinė – rinkiminė konferencija 2015

Šių metų, spalio 5 dieną, Vilniaus kolegijos, Menų ir kūrybinių technologijų, fakultete vyko Studentų atstovybės ataskaitinė – rinkiminė konferencija, kurios metu buvo pristatyti VIKO MTF SA nuveikti darbai, darbų ataskaita bei išrinkta naujoji fakulteto atstovybė. Konferencijai pirmininkavo VIKO SA prezidentė bei Menų ir kūrybinių technologijų fakulteto studentė – Renata Lapėnienė. Konferencijos administratorė – Justina Kairytė.

Prasidėjus ataskaitinei – rinkiminei konferencijai buvo pristatyta bei patvirtinta darbotvarkė, išrinkta balsų skaičiavimo komisija. Visai netrukus buvo 2014-2015 metų MTF SA primininkė Elena Balčiūnaitytė pristatė veiklos ataskaitą. Po pirmininkės pristatymo, prasidėjo svarbiausias bei atsakingiausias dabar seniūnams – išrinkti naująją MTF SA komandą. Kandidatai turėjo pasisakyti apie save, papasakoti kodėl nori kandidatuoti į vieną ar kitą poziciją, pateikti savo idėjas. Po pasisakymų kandidatai turėjo atsakyti į grupių seniūnų bei konferencijos svečių klausimus, taip pat buvo galima pasisakyti už ar prieš kandidatus.

Norime supažindinti su naująją – senąją VIKO MTF SA komanda:

Pirmininkė – Elena Balčiūnaitytė
Vicepirmininkė – Aistė Marija Liubinaitė
Ryšių su visuomene koordinatorė – Miglė Jasevičiūtė
Socialinių ir akademinių reikalų koordinatorė – Simona Grigaliūnaitė
Laisvalaikio koordinatorė – Justina Kairytė
Rinkodaros koordinatorė – Viktorija Žurauskaitė
Administratorė – Dineta Bielevičiūtė

Džiaugiamės, jog šiais metais taip pat turime būrį laisvųjų narių, kurie nuo pat pirmųjų dienų yra pasiryžę dirbti ir bendradarbiauti su koordinatoriais, įsilieti į Studentų atstovybės veiklą bei prisidėti prie darbų.

Linkime sėkmės naująjai MTF SA komandai!

April 2019
MTWTFSS
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30      
« Mar   May »