Tradicinis ,,Skrisk pelėda” renginys MTF’e

Lapkričio 19 dieną, Menų ir kūrybinių technologijų fakultete šurmuliavo minia žmonių, kurie pasirinko praleisti šaltą rudens vakarą su tradiciniu renginiu „Skrisk pelėda“. Kiek neįprastoje erdvėje susirinkę svečiai klausėsi įvairios muzikos bei stebėjo pasirodymus.

 Valgykla skendo žvakių šviesoje ir gėlių apsuptyje, kurioje savo šokiais ir dainom pakerėjo Vilniaus kolegijos ansamblis „Voruta“. Kultūros vadybos pirmakursės Gabrielė ir Samanta stebino ir kūrė jaukų bei ramų vakarą su švelnia daina. Neliko nepastebėti ir aprangos dizaino studentai, kurie ne tik padėjo sukurti jaukią aplinką, bet ir pristatė mums naująją drabužių kolekciją.

Muzikinio teatro pirmakursė grojo ir dainavo dvi žinomas dainas, todėl visi žiūrovai pritarė kartu. Savo talentą parodė ir pirmakursė Julija. Lyg ant parketo sukosi šokio pedagogikos pirmakursė Aistė ir jos šokio partneris Agnius. Svečias iš Lietuvos edukologijos universiteto – Emilija. Ji atliko dvi lyrines dainas, kurios dar ir po renginio skambėjo svečių mintyse.

Savo sugebėjimus rodė svečiams ir muzikinio teatro antrakursis su pirmakursiais kurie atliko dvi dainas ir visus tiesiog stebino. Iškart po jų dainavo kultūros vadybos pirmakursis Paulius. Pabaigai artėjant į sceną išėjo grupelė studentų, kurie atliko visiems žinomas ištraukas. Renginį savo balso tembru uždarė Indrė, atlikdama neeilinę dainą, apie kurią dar ilgai kalbėjome.

Šiais metais renginys buvo susietas su Maisto banko akcija, atėję žmonės geranoriškai aukojo maistą. Už jaukią aplinką dėkojame „Žvakių namams“ ir gėlių salonui „Gėlių miestas“. MTF SA džiaugiasi tokiu žmonių antplūdžiu, bei dėkoja visiems susirinkusiems ir tiems kurie aukojo maistą. Tikimės, jog ir kitą kartą sulauksime tokio pat pasisekimo!

 

April 2019
MTWTFSS
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30      
« Mar   May »