D.U.K

Dažniausiai užduodami klausimai

Akademinės atostogos suteikiamos vieną kartą studijų metu, iki vienerių metų, tam reikia pateikti prašymą fakulteto dekanui. Pasibaigus akademinėms atostogoms, studentas turi pateikti prašymą tęsti studijas. Plačiau apie akademines atostogas ir kokiais atvejais jas galima pasiimti, skaitykite čia: Akademinės atostogos – Vilniaus kolegija (viko.lt) 

Dėl apgyvendinimo kreiptis į bendrabučio, kuriame norite gyventi vedėją. Visų bendrabučių vedėjų kontaktinius duomenis rasite čia: Apgyvendinimas – Vilniaus kolegija (viko.lt) 

Į VIKO SA kursus galite užsiregistruoti, kai pasirašote sutartį atvykę į fakultetą LSP zonoje, arba VIKO SA ,,Facebook’’ paskyroje, sekant informaciją, kuri yra talpinama. Nuoroda į VIKO SA socialinį tinklą ,,Facebook” :  VIKO SA KURSAI 2021

Norint tapti VIKO SA fakultetinės studentų atstovybės laisvuoju nariu, tau reikia susisiekti su savo fakulteto studentų atsovybę, kontaktinę informaciją gali rasti VIKOSA.lt arba socialinėse FSA paskyrose (PVZ.: VIKO EKF SA). 

VIKO SA yra ne pelno siekianti organizacija, kuri atstovauja Vilniaus kolegijos studentus, gina jų interesus, padeda spręsti problemas, suteikti geresnes mokymosi sąlygas.