„Kalėdinių pyragų popietė“ bei gerumo akcija VVF’e

Gruodžio 17-ąją dieną Vilniaus kolegijos Verslo vadybos fakultete vyko ypatingi šventiniai renginiai – „Kalėdinių pyragų popietė“ bei gerumo akcijos mugė „Ištiesk draugui leteną“!

Nuo pat ankstyvo ryto Verslo vadybos fakulteto bendruomenė galėjo paremti mažuosius keturkojus I-ojo aukšto fojė – daiktais, pinigais arba įsigydamimugėje pardavinėjamų gėrybių. Prie mugės taip pat prisidėjo ir dėstytojos iškepusios pyragų ir atnešusios papuošalų bei knygų.

Visą akcijos savaitę ir mugės metu pinigais VšĮ „SOS gyvūnai“ prieglaudai paaukota 800 Lt. Surinkta: daugiau nei 100 kg – šunų bei kačių sauso ėdalo, daugiau nei 20 kg – gyvūnams skirtų konservų, 20 pakelių kramtomų skanėstų, ir gausybė įvairiausių gyvūnų priežiūrai, jų patogiai kasdienybei, bei žaidimams reikalingų priemonių.

Tuo pat metu, II a. fojė vyko VVF Studentų mokslinės draugijos organizuota Kalėdinių norų fotosesija su Kalėdų seneliu. Užrašę savo norus, troškimus, palinkėjimus fotografavosi ir studentai, ir dėstytojai, ir administracijos darbuotojai.

Visus dienos renginius vainikavo jauki VVF Studentų atstovybės ir įstaigų administravimo studentų organizuota „Kalėdinių pyragų popietė“. Šventės metu Verslo vadybos fakulteto bendruomenės nariai įrodė, kad yra šaunūs ne vien akademinėje srityje, bet ir pyragų gamyboje! Iš visų studijų programų buvo sudarytos komandos, kurios atsinešė savo keptus pyragus. Patikrinę kepėjų žinias, įvertinę jų rankų miklumą ir kūrybiškumą komisijos nariai paskelbė šių metų geriausius. Pirmosios vietos nugalėtojai  –  prekybos vadybos studentai gavo MB „Lazerių poligonas“ komandinę pramogą Lazerių poligone. Žiūrovų simpatijų prizas – ekskursija į AB „Lietuvos geležinkeliai“ Geležinkelių muziejų atiteko reklamos vadybos studentams. Po renginio visi mėgavosi gardžiomis vaišėmis ir ,,Švenčionių vaistažolių fabriko“ dovanotomis arbatomis. Gerumo akcijos ir mugės organizatorės įstaigų administravimo, VA13A, specialybės studentės ypač nori padėkoti UAB „Printagrama“, UAB „Prisma LT“, UAB „Zootaip“ prisidėjusiems prie gerumo akcijos.

Nuoširdžiai dėkojame šventės dalyviams ir svečiams!

August 2019
MTWTFSS
    1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
« Jul   Sep »