LSP D.U.K

Daugiausiai užduodami klausimai

Jeigu iki rugsėjo 1 d. negausi pranešimo apie studijas aukštojojo mokykloje, kreipkis į savo aukštosios mokyklos LSP koordinatorių. LSP koordinatoriaus kontaktinius duomenis rasi www.lsp.lt.

Sistemoje gali keisti savo duomenis, kol negauta informacija iš aukštosios mokyklos. Jei jie gauti nekorektiški, kreipkis į savo aukštosios mokyklos LSP koordinatorių/ ar aukštąją mokyklą, kad duomenys būtų atnaujinti LR studentų registre. Po to jie bus importuoti į www.lsp.lt sistemą.
Ką daryti, jei pamiršau prisijungimo duomenis?
Naudokis prisijungimo duomenų priminimo funkcija, kurią rasi čia.

Nedelsiant kreipkis į savo aukštosios mokyklos LSP koordinatorių. Kai aukštosios mokyklos administracija atnaujins duomenis ir jie bus įkelti į www.lsp.lt sistemą, gausi pranešimą el. paštu.

Pasitaiko atvejų, kai aukštoji mokykla pateikia neteisingus duomenis apie studijų trukmę. Pastebėjus netikslumus nedelsiant kreipkis į savo aukštosios mokyklos LSP koordinatorių, kad informacija būtų peržiūrėta ir ištaisyta, nes LSP bus pagamintas su bloga galiojimo data. Jei LSP jau yra pagamintas su klaidinga galiojimo data, taip pat kreipkis į aukštosios mokyklos LSP koordinatorių, kad informacija būtų ištaisyta ir LSP pergamintas. Tik kai esi įsitikinęs, kad duomenys tikslus, užsisakinėk LSP.

Užpildoma pranešimo formą, kurią galima rasti skiltyje „Dokumentų pavyzdžiai“ https://www.lsp.lt/dokumentai ;
Susimoka 37,65 EUR bauda;
Rekvizitai:
Įmokos kodas: 103087
Gavėjo kodas: 190739547
Gavėjas: Lietuvos studentų sąjunga
Įmoką priimančios įstaigos: AB ,,Swedbank‘‘ LT547300010102444082
Mokėjimo paskirtis: Už negrąžintą LSP
Įmokos suma: 37,65 EUR
Užpildytas pranešimas bei mokėjimo kvitas pristatomas LSP koordinatorei/iui (adresą rasite ČIA).

Užpildoma pranešimo formą, kurią galima rasti skiltyje „Dokumentų pavyzdžiai“ https://www.lsp.lt/dokumentai
Iš policijos komisariato pasiimamas išrašas apie pavogtą LSP;
Užpildytas pranešimas bei policijos išrašas pristatomi LSP koordinatorei/iui (adresą galite rasti ČIA).
Užsisakomas naujas pažymėjimas (LSP sistemoje) https://lsp.lt

Kreiptis į LSP koordinatorę/ių;
Užsisakyti naują LSP sistemoje https://lsp.lt/

Studentai LSP galės pasilikti sau, jei baigus/nutraukus studijas jo pažymėjimo galiojimo laikas bus pasibaigęs arba iki jos galiojimo pabaigos tuo metu bus likę mažiau nei trys savaitės.
Jei studentas baigia/nutraukia studijas ir LSP galiojimo laikas baigiasi daugiau nei po trijų savaičių, studentas PRIVALO nunešti jį į bet kurį banko skyrių, kuriame galima užsisakyti LSP. Nunešus pažymėjimą bus išmušta skylė ir pažymėjimas bus grąžintas studentui.
Baigus/nutraukus studijas pažymėjimas tampa nebeaktyvus ir buvęs studentas nebegali naudotis LSP. Už neteisėtą LSP naudojimą (LSP naudotojas nebėra studentas) asmenys bus baudžiami.

Žinoma, norėdamas susimokėti įmoką internetu, naudokis www.lsp.lt įdiegta mokėjimo internetu funkcija.